Mis on kogusummad? Mida tähendab Aasia kokku? Mis on jalgpalliennustuses kokku?

Anonim

Jalgpallikihlveod ei ole tänapäeval mitte ainult populaarne meelelahutus, vaid ka paljude maailma kapparimeeste elustiil. Kui suur on jalgpalliennustuse kogusumma - isegi algaja teab: see on väravate koguarv, mis tuleb teatud aja jooksul lüüa (või mitte lüüa), eriti kogu kohtumise või ühe poolaja jooksul. Seda tüüpi panused sobivad suurepäraselt nii mängijatele, kes alles alustavad oma teed hasartmängudega, kui ka kogenud professionaalidele, kes teenivad nii spetsiifilise äriga raha. Kihlveokontori kogusummal on mitu sorti ja mõned neist on algajatele üsna keerulised, nii et neid kasutavad ainult edasijõudnud mängijad. Selles artiklis räägime kõigist kõnealuse panuse variantidest.

mis on kogusummad

Klassikaline murdosa kokku üle

Kõige lihtsam on mõista standardset üle/alla kogusummat, mille murdosa väärtus on 0,5 kordne: 1, 5, 2, 5, 3, 5 jne. Arvestage seda kõige populaarsema tüübi puhul. väravate panustest «ülemine alumine». Ülemist nimetatakse palli üle (t.b.) 2,5 kokku, alumine on kogu alla (t.m.) 2,5. Plusssumma (ülemine) läbimiseks on vaja mängus vähem alt 3 väravat.vaste. Vastav alt sellele kihlveo võitmiseks t.b. 1, 5 on vajalik, et kaks võistkonda lööksid vähem alt 2 väravat ning panuses t.b. 3, 5–4 väravat ja nii edasi.

Mida tähendab selle stsenaariumi korral kogusumma alla? See on väravate plusspanuse peegelvastand. Kui esimesel juhul vajame meeskondade väravaid, siis teisel, vastupidi, panustame “kuivale” matšile, mille väravad on minimaalsed. Panustades kogusummale alla 2,5 (madal), kantakse võidud arvele, kui meeskonnad löövad kohtumises vähem kui 3 väravat.

mida tähendab totaalne

Miks valitakse kõige sagedamini "ülemine" ja "alumine"?

Mis on ülemine ja alumine kogusumma? Miks just need väravatele panused on kõige populaarsem ennustustüüp capperite jaoks? Fakt on see, et enamikul juhtudel on just sellistel kihlvedude pakkumistel kõige vastuvõetavamad koefitsiendid ja läbipaistvusaste. Näiteks panustada t.b. 1, 5, meil on suurem tõenäosus võita kui näiteks panusega t.b. 2, 5, kuid väljamakse on sel juhul umbes kolm korda väiksem ja kaotuse tulemusena peame kaotatud raha pikka aega tagasi võitma, panustades nii väikestele koefitsientidele. Hinda t.b. 3, 5 koefitsient on palju suurem kui tavaline "ülaosa", kuid selle prognoosi läbimine on mitu korda väiksem. Seetõttu on tulusam võtta t.b. 2,5 väravat, kui räägime plusssummadest.

Aasia kokku
Aasia kokku

Täpselt sama olukord negatiivsete valikutega. Panustada, et meeskonnad löövad kohtumises alla kahe värava – t.m. 1, 5 - liiga riskantne, kuigi kihlveokontorid panustavad alati sellistele tulemusteleväga helded koefitsiendid. Ja panus t.m. 3, 5 on täiesti kahjumlik ega muuda mängijat kesise väljamakse tõttu kunagi kasumlikuks.

Aasia kogusummade tüübid

Aasia kogusumma on palju huvitavam ja mitmekesisem kui klassikaline. Pange tähele, et sellel on ka standardsed murdtulemused, mis on 0,5 kordsed: kogusumma üle/alla 1, 5, 2, 5, 3, 5 jne – need on täiesti identsed ülalnimetatutega. Kuid lisaks sellele on tal veel kahte tüüpi kogusummasid: 1-kordne ja 0-kordne 25. Teisest tüübist räägime veidi hiljem, märgime ainult, et see on vigurlend ja selliseid panuseid kasutavad ainult kogenud mängijad.

Aasia 1-kordsed summad

Siin keskendume niinimetatud "terviklikele" kogusummadele (kordajad 1-st). Mida tähendab kokku üle või alla 1, 2, 3 jne? Mille poolest need erinevad murdosa analoogidest? Fakt on see, et seda tüüpi panused hõlmavad mitte kahte, nagu enamikul juhtudel, vaid kolme mängu tulemust: võit, kaotus ja tagasitulek. See tähendab, et panuse tegemisel näiteks summale üle 2, nagu t.b. prognoosi puhul. 2, 5, võitmiseks vajame kahte meeskonda, kes löövad vähem alt 3 väravat. Aga sellises olukorras, kui mäng lõppeb kokku 2 väravaga, langeb kohtumise tulemus täpselt kogusummasse ja nullitakse seega tagasi ning saame oma panuse raha tagasi ilma võiduta. Kui kohtumine lõpeb väravateta viigiga või lüüakse ainult üks värav, siis panus kaotab.

mis on jalgpalliennustuses kokku

Sarnane põhimõte töötab negatiivse summaga, kuid teises suunas. Näiteksvõta t.m. 3. See panus võidab, kui matšis lüüakse vähem kui 3 väravat. Kui 3 väravat siiski väravasse lendas, siis kihlveokontorid väljastavad panuse raha tagasi. See ennustus on määratud kaotama, kui matšis lüüakse 4 või enam väravat.

Tundub, et Aasia kogusumma on palju tulusam kui selle murdosa kolleegid ja kõige parem on sellele panustada, sest mitte eriti soodsa tulemuse korral on tootlus võimalik. Kuid tõde peitub koefitsientides: mida turvalisem on panus, seda väiksem on väljamakse ning madalad koefitsiendid on pikaajaliseks mängimiseks sama kasutud kui suured.

mida tähendab total over

Aasia kogusumma 0,25-kordsed

Mis on summad, 0, 25 kordsed, mõnikord on see täiesti ebaselge. Tõepoolest, seda tüüpi panused on palju keerulisemad kui ülalkirjeldatud. Sarnaselt 1-ga jaguvatele kogusummadele on ka nendel panustel kolm tulemust, kuid nende keerukus seisneb selles, et 0,25-ga jaguvale tulemusele tehtud panuse kogusumma jagatakse tegelikult kaheks pooleks. Vaatleme näidet: oletame, et panustame 2000 rubla kogusummale üle 2,75 koefitsiendi 2,0 korral. Sellisel juhul jagatakse panus pooleks: tulemusele pannakse 1000 rubla 2, 5 ja veel 1000 - t.b. 3. Siin on selle mänguga võimalikud tulemused:

• Kui mängus lüüakse 3 väravat, siis pool panusest tehakse t.b. 2, 5, võidab ja me saame väljateenitud raha koefitsiendiga 2, 0 - 2000 rubla, kus 1000 rubla on meie panus ja 1000 on selle esimese poole võit. Sel juhul ei võida teine 1000, vaidtabab täpselt t.b. 3 ja vastav alt sellele tagastatakse kontole tasumata. Selle tulemusena saame tagasi kogu panustatud summa 2000 rubla + 1000 rubla võidu panuse esimesel poolel.
  • Mida tähendab üle 2,75, kui mängus lüüakse 4 või enam väravat? Kui mäng lõpeb sellise tulemusega, võidavad mõlemad panused, kuna kaks ennustust on möödas: esimesel juhul - i.b. 2, 5 ja teises - t.b. 3. Ja sissemakse pe alt kantakse lisaks panusele 2000 üle ka võidusumma 2000 rubla.
  • Kogu kaotus on võimalik tingimusel, et kohtumises lüüakse vähem kui 3 väravat.

Mis on 75 sajandikuga lõppevad summad, on nüüd selge. Vaatleme riskantsemat varianti – eeltoodule lähedast panust: t.b. 3.25. Sellise prognoosiga pannakse pool panusest t.b. 3, ja teine - t.b. 3, 5. Järelikult pole siin poolvõitu. 3 löödud väravaga saame tagasi vaid esimese poole panusest, kuid kaotame teise, sest nii. 3, 5 ei läinud läbi. 4 või enam väravat matšis võimaldab teil võita panuse kahel poolajal. Kui matš lõpeb vähem kui 3 väravaga, loetakse kogu panus kaotatuks.

Mis on sarnasel juhul kogusummade all? Kõik on peaaegu sama, kuid negatiivse väärtusega. Plusssummadega olukorras olid kõik 75 sajandikuga lõppevad panused turvalisemad ja kahel juhul kolmest tõotasid võitu: ühel juhul - pool panuse esimesest osast ja tootlus teiselt, teisel juhul - a. võita mõlemat tüüpi ennustustel. Ja seal oli ainult üks võimalus.täielik kaotus. Mis puudutab 25 sajandikuga lõppevaid kogusummasid, siis need pakuvad palju suuremaid koefitsiente, kuid võidud arvestatakse ainult ühel kolmest variandist, samas kui on võimalik kaotada kahe muu tulemuse korral: ühes - pool panust, teises - kõik.

Negatiivsete kogusummade korral on vastupidine. 25 sajandikuga lõppevad panused võidavad kolmest võimalusest kaks ja ühe kaotuse, samas kui 75 sajandikuga lõppevad panused viitavad kahele kaotusele: täielikule või poolele ja ainult ühele edule.

Individuaalsed kogusummad

Mida tähendab kokku üle panused individuaalselt? Kõik ül altoodud põhimõtted toimivad seda tüüpi panustamise puhul täpselt samamoodi. Ainus erinevus seisneb selles, et siin panustame mitte mõlema meeskonna väravate kogusummale, vaid ühe neist tulemustele.

Võtke näiteks Espanyoli mängu Levante vastu. Panuse tegemisel näiteks Espanyoli kogusummale (pole vahet, mis summa see on: terve või osa, üle või alla), hoolime ainult selle meeskonna tulemusest. Pole tähtis, mitu väravat Levante lööb või ei löö, sest selle kihlveo edu või ebaõnnestumine sõltub täielikult Espanyoli väravatest.

Aeg kokku

Mis on poolaja kogusummad? Nende tööpõhimõte on identne üldiste kogusummadega, kuid koefitsient on palju suurem, kuna siin mängib rolli teatud poolajal löödud väravate arv, mitte kogu kohtumises. Võtame sama kohtumise Espanyol – Levante. Teeme seda edasitema tinglik määr: t.b. 1, 5 teisel poolajal. Vahet pole, kuidas esimene poolaeg lõppeb, peaasi, et kohtumise teine pool toob kaks või enam palli ning seejärel kantakse seaduslikud võidud deposiidile.

Individuaalsed kogusummad poolte kaupa

Mida tähendab ühe meeskonna poolaja kogusumma? See on väga lihtne: panustame, et üks meeskond lööb ühel poolajal teatud arvu väravaid. Oletame, et panustame Levante väravale esimesel poolajal. Espanyoli tulemused selles kohtumises meid ei huvita, peaasi, et Levante meeskond lööks kohtumise esimesel poolajal vähem alt ühe värava.

panused kokku

Järeldus

Nii, me mõtlesime välja, mis on jalgpallikihlvedude kogusumma. Seda tüüpi panuste mõistmine pole midagi rasket, kuid kahtlemata tekitavad edasijõudnud kogusummad, 0,25 kordajad, nendega esmakordsel tutvumisel raskusi. Sellistele tulemustele panustamise harjutamiseks on kõige parem investeerida alustuseks väikesed summad – eksliku panuse tegemisel pole väikeste summade kaotamine suur probleem. Kogemused aitavad mõista keerulisi prognoose.