Jalgpalli reaalajas kihlveostrateegiad: näpunäited, funktsioonid, praktika

Anonim

Kihlveokontorid pakuvad spordiüritustele tohutul hulgal panuseid. Enamik neist hõlmab registreerimist enne saate algust. Kuid nn live-panused on eraldi jaotises esile tõstetud. Mängijatel on võimalus samaaegselt vaadata ülekannet ja teha tulusaid panuseid.

Reaalajas kihlveo kontseptsioon

Reaalajas ennustused on eritüüpi panused, mida kihlveokontor aktsepteerib mitte enne spordisündmuse algust, vaid vahetult mängu ajal. Seda tüüpi panustamine võimaldab teil samaaegselt vaadata ülekannet ja panustada reaalajas. Seega on mängijal võimalus reageerida erinevatele sündmustele väljakul ja teenida raha. Mõnikord võite sellistele panustele leida teise nime – mängus.

Live-ennustuse näide

Reaalajas kihlveo funktsioonid

Koefitsiendid ei ole püsivad ja muutuvad sõltuv alt mänguväljal toimuvast. Kui võtame näiteks jalgpallimatši, siis näeme, et löödud või minema visatud värav muudab dramaatiliselt kihlveokontori joont. Koefitsiendid võivad nii suurendada kuioluliselt langeda.

Selleks, et sellised ennustused tooksid märkimisväärset kasumit, peate vaatama spordiülekandeid reaalajas. Kasvav sissetulek võimaldab sündmustele kiiresti reageerida, nende olulisust õigesti hinnata ja analüüsida, prognoosida matši edasist kulgu või määrata selle lõpptulemus.

Mängijate jaoks on oluline teada, et live-panuste rea moodustamisel lisab kihlveokontor reeglina koefitsientidele suurenenud protsendi (marginaali). Näiteks Briti börsil Betfairi marginaal on umbes 5%.

Jalgpalli otseülekande strateegiad peavad neid funktsioone arvesse võtma. Näiteks kui jalgpallimatši alguses on favoriidi koefitsient 1,4, siis 30 minuti pärast 0:0 seisuga see veidi kasvab. Reaalne võimalus teha kasumlik panus tekib siis, kui favoriit lööb värava ja koefitsient suureneb 1,5-2 korda.

Roma värav Barcelona vastu

Siin on oluline õigesti hinnata meeskonna võimekust lähtuv alt väljakul toimuvast. Kui favoriit on endiselt üks ja ründab aktiivselt vastase väravat, on aeg teha hea panus.

Millise kihlveokontori valida live-ennustamiseks

Nüüd aktsepteeritakse jalgpalli live-panuseid igas kihlveokontoris. Mängija, kes kihlveomaailmas alles alustab, peab aga alustama õige kihlveokontori valimisest. On mitmeid kriteeriume, mille põhjal saate otsustada, kas teha oma esimene sissemakse.

Kihlveokontori valimine
  • Kihlveokontori usaldusväärsus. Kontor peaks pakkuma raha kiiret ja probleemivaba väljavõtmist. Konto ootamatu blokeerimine võib mängija kõik pingutused tühistada.
  • Saidi kiirus. See on eriti oluline live-ennustuses. Kui panus tehakse mõne minuti jooksul, võib olukord mängus muutuda enne panuse fikseerimist.
  • Saidi või rakenduse mobiiliversiooni kättesaadavus nutitelefonidele. See võimaldab teil kiiresti panuseid teha reaalajas ja kõikjal, olenemata lauaarvuti olemasolust.
  • Juurdepääs saidile. Pärast Venemaa seadusandluse muutumist blokeerivad Interneti-pakkujad mõned kihlveokontorid. See võib märkimisväärselt takistada juurdepääsu nii reaalajas panustele kui ka mängija rahale, kui proovite välja võtta.
  • Saidi võrgusaated. Tõsised kihlveokontorid, mis hõlmavad reaalajas panuseid, parimate meistrivõistluste videomatšide edastamist või teise astme sündmuste graafilisi ülekandeid.
Graafiline saade

Eriti tuleb märkida, et parem on teha panuseid otsejalgpallile nende kihlveokontoritega, kellel on Venemaal litsentsid ja kes sooritavad makseid TSUPISe keskuse kaudu.

Jalgpalli reaalajas reeglid

Peamine reegel jalgpallile reaalajas panustamisel on kogu võimaliku info analüüsimine enne matši algust. Hea võimalus oleks vaadata mõlema meeskonna eelmisi mänge ja omavaheliste kohtumiste tulemusi.

Me ei tohi unustada, et matši olukord võibmuuta. Sellised tegurid nagu väljasaatmine või pen alti löömine võivad kohtumise kulgu sõna otseses mõttes viimastel minutitel drastiliselt muuta. Seetõttu on oluline jälgida mitte ainult koefitsientide muutust, vaid ka tegelikku olukorda väljakul.

Mängija ülesanne on teenida kasumit. See tähendab, et te ei tohiks võtta riske ja panustada kahtlastele tulemustele. Panustatud summa ei tohi ületada 5% sissemaksest.

Jalgpalli live-ennustuse saladused

Põhistrateegia valik põhineb väljakul toimuvate sündmuste tõenäosuse hindamise meetodil. Esimeses variandis alustab mängija mängu praegusest tulemusest, st skoorist, löödud väravate arvust (kokku) jne. Teisel juhul põhinevad jalgpalli reaalajas panustamise strateegiad ennustusel, et mõni sündmus juhtub, näiteks lüüakse värav.

Jalgpalliväljakul toimuvate sündmuste hindamiseks sobivad kõige paremini kaks ajavahemikku. 30. minutil soovitavad eksperdid teha järelduse kohtumise käigu kohta ning 70. minut sobib koefitsientide ja mängu tegeliku olukorra võrdlemiseks. Sageli võite sel ajal tabada häid koefitsiente ja teenida kasumit.

Reaalajas jalgpalliennustus

Strateegia reaalajas panustamiseks kogusummale üle 0,5

Enne mängu algust pole mõtet panustada summadele, mis on suuremad kui 0,5, kuna sellise tulemuse koefitsient on 1,05-1,25. Panustamise strateegia on otsida väravateta matše, milles on on suur tõenäosus, et skoor jääb lahtiseks. Teisel poolajal tõusevad koefitsiendid märkimisväärselt ja võivad ulatuda 1, 7-1, 9.

Mängud, kus mõlemad meeskonnadnad löövad palju ja mängivad avatud ründavat jalgpalli. Vaadates iga klubi statistikat, peate veenduma, et ta mängib kokku vähem kui 0,5 mitte rohkem kui 1 kord 10-st.

Arvestada tuleks ka kohtumise põhimõtet, kui vähem alt üks meeskondadest on viigiga rahul, võib kohtumine lõppeda seisuga 0:0.

Statistika järgi lüüakse enamik väravaid teise poolaja esimese 10 minuti jooksul või mängu lõpus. Seetõttu peaksite jalgpalli reaalajas strateegia puhul, mille kogusumma on alla 0,5, ootama 70. minutit ja skooriga 0:0 tegema hea koefitsiendiga panuse.

Strateegia reaalajas panustamiseks kokku üle 3, 5

Selle strateegia jaoks on oluline valida meistrivõistlused, kus statistika kohaselt lüüakse palju väravaid. Head võimalused oleksid Inglismaa kõrgliiga, Saksamaa Bundesliga, Eredivisie Hollandis.

Panuseks on vaja matši, kus esimese poolaja lõpus on seis 1:1. Teoreetiliselt julgustab viik rohkem ründama ja sunnib meeskondi end avama. Kõik see viib omakorda löödud väravateni.

Panus summale üle 3,5 tuleks teha, kui selle tulemuse koefitsient on vähem alt 1,7.

Jalgpall kihlveostrateegia all

See on huvitav ja peaaegu võitnud jalgpalli live-ennustusstrateegia. See on universaalne ja sobib nii tippmeistrivõistlusteks kui ka noortekoondise mängudeks.

Aluseks on huvitav tähelepanek. Tihti erineb mängu iseloom ühel poolajal teisest kardinaalselt. Detailse analüüsi tulemusena selgus, et nendes mängudes, kus esimesel poolajallöödi vähem alt 4 väravat, kohtumise teises osas löövad meeskonnad maksimaalselt 2 väravat.

Strateegia kasutamiseks tuleb esimesel poolajal löödud väravate arvule lisada 2, 5. Näiteks kui mängu esimesed 45 minutit lõppesid seisuga 2:2, teisel poolajal saab panustada summale alla 6, 5. Reeglina tõuseb vaheajal koefitsient oluliselt ja jõuab 1, 7-ni.

Live panused

Alla kogusummale panustamise strateegia esimesel poolajal

See strateegia võimaldab teil saada väikest, kuid stabiilset kasumit. Liiga kõrgeskoorilised meistrivõistlused, nagu kõik Inglismaa, Hollandi, Šveitsi või Saksamaa liigad, ei sobi jalgpalli live-ennustuse strateegiaks. Samuti ei tohiks te ühelgi tasemel panustada noorteliigadele.

Panu tegemiseks peate valima need matšid, kus 27.-30. minutiks ei lööda rohkem kui kaks väravat. Kui tingimus on täidetud, lisage praegusele väravate arvule 1,5 ja panustage esimesel poolajal kogusummale alla.

Näiteks kui 30. minutil on matši seis 1:1, peate esimesel poolajal panustama alla 3,5.

See lihtne jalgpalli reaalajas panustamise strateegia kogusumma alla võimaldab teil saada pidevat kasumit minimaalsete kuludega. Mängija ei pea mängu edenemisel silma peal hoidma, piisab, kui teha matšis vaid üks panus.

Reaalajas panustamine nurkadele

Panused nurgalöökidele põhinevad eelkõige mitte statistikal, mis on saadaval enne kohtumise algust, vaid otseselt jalgpalliväljakul toimuval. Kasumi teenimiseks on vajajälgige hoolik alt videoülekannet või juhinduge jooksvast mängustatistikast. See on peamiselt löökide arv, mida meeskonnad vahetavad.

Ülenurkade kogusumma on suurepärane matšides, kus favoriit hakkab ootamatult kaotama. Sel juhul hakkab meeskond nõrgemat vastast aktiivselt survestama, löökide arv suureneb. Mõned löögid saadavad palli üle otsajoone.

Nurk jalgpallis

Kui jalgpall väljakul on aktiivne ja avatud, peaksite valima nurgapealse panuse. Vastasel juhul, kui meeskonnad mängivad liiga ettevaatlikult ja valvavad karistusala, läheb kogusumma alla panus.

Tähelepanu tasub pöörata võistkondade mängustiilile. Näiteks Juventus mängib reeglina skoori hoidmiseks ja laseb vastase harva enda poolele. Selle taktika tulemuseks on mõned kurvid.

Üks reaalajas nurgapanustamise strateegiaid on lugeda nurgalöökide arvu esimesel poolajal. Põhimõte on see, et kui meeskonnad lõid esimesel poolajal vähe nurgalööke, võite teisel poolajal panustada kogusummale.

Ja vastupidi, kui esimesel poolajal sooritati palju nurgalööke, siis teisel poolajal läheb kogusumma alla.

Jalgpalli live-ennustusstrateegiaid on panustajad testinud ja need võivad tuua stabiilset kasumit. Oluline on meeles pidada, et õigeks kasutamiseks on vaja matši enne kohtumise algust analüüsida. Võttes arvesse kogu statistikat ja ekspertide arvamust, võite hakata panustama reaalajas.