Hoki kihlvedude strateegiad. Panused autsaiderile, favoriitidele, perioodidele. Panuste koefitsiendid

Anonim

Siiani on kõige populaarsemad veebipõhised sissetulekud spordiennustused. Ja see pole sugugi üllatav. Kui lähenete sellele probleemile targ alt, võite teenida üsna korralikke summasid.

On teatud hokiennustusstrateegiad, mis aitavad teil võita. Kui mängite pimesi, peate lootma ainult õnnele ja nagu teate, ei naerata see kõigile.

Panustamine on alati riskantne. Ükskõik kui läbipaistev matš ka poleks, on alati võimalus kaotada. Strateegiad aitavad seda minimeerida. On universaalseid strateegiaid, mida kasutatakse igat tüüpi spordiennustustes, kuid need ei ole pikkade vahemaade läbimisel täiesti tõhusad. Igal spordialal on oma eripärad, eriti hokil.

hoki kihlvedude strateegiad

Amatöörid kasutavad kõige sagedamini selliseid hokiennustusstrateegiaid nagu "perioodi kogusummale järele jõudmine", "viigi vastu" ja muud. Ja panuseid tehes ilma läbimõeldud skeemita kaotavad reeglina kõik mängijad kapitali. Seetõttu peate enne panustamise alustamist uurima kasumlikkuststrateegiad.

Seal on mõned kõige populaarsemad strateegiad, mida mängijad eduk alt kasutavad.

Hokiennustuste analüüsikriteeriumid

Peamised tegurid, mida panustamise ajal arvestada:

1. Meeskonnavorm. Nad on võitudes või kaotustes, olenev alt meeskondade kogumatšidest. Tihti juhtub, et autsaider, olles heas vormis, alistab favoriidi. Mõnikord mängivad meeskonnad rohkem matše – rohkem kui kokku, kui nad on favoriidid, ja vähem kui kokku, kui nad on autsaiderid, ja vastupidi.
  2. Võõrsil ja kodus peetud kohtumiste tulemused. Sageli näitavad meeskonnad võõrsil- ja kodumänge mängides kardinaalselt erinevaid tulemusi.
  3. Kui matš ei toimu hooaja alguses, peaksite end kurssi viima jooksva aasta omavaheliste mängude tulemustega.
  4. Ettenägematud asjaolud.
kihlveomäärad

Hiljutised mängijate vigastused, varuväravavahi väljajätmine, treenerivahetus mõjutavad mängu tulemust suuresti.

Autsider-ennustusstrateegia

Väga populaarne on allajäänud kihlveostrateegia. Selle tähendus seisneb selles, et mängija peab panustama väidetavale autsaiderile ja siis, kui lemmiku hokipanuste koefitsient järsult tõuseb, peate tegema pöördpanuse. Tulemuseks on panustamise kindel panus.

Kõiki hokiennustusstrateegiaid kritiseeritakse väljastpoolt, isegi kui need toovad miljoneid sisse. Olemasolevate müütide kummutamiseks peate analüüsima selle tehnika kõiki nüansse ja veenduma, et see töötab ja toob häid tulemusi.kasum.

Mida peate teadma enne panuse tegemist?

Panuse tegemiseks peate valima mängu suure koefitsiendiga 8-13. Järgmine samm on statistika analüüsimine. Muidugi pole seda lihtne teha, kuid see on üsna oluline tingimus kapitali suurendamise teel. Analüüsi eesmärk on mõista võimalust mängu jooksul koefitsiente suurendada.

Näiteks kui algkoefitsient on 1,15, kas on võimalik selle kasvamine 1,3-ni? Pärast autsaiderile panustamist peate ootama, kuni mäng lülitub reaalajas režiimi, tegema panuse lemmikule ja ootama võitu. Juhul, kui kahvlit pole tulnud, saate panuse sulgeda nullist veidi väiksema tulemusega. Siis kõigub miinus vahemikus 0, 1-3%.

hoki kihlvedude koefitsiendid

Strateegia paremaks mõistmiseks vaatame näidet.

Oletame, et on 100-dollarine pank. Võistkond 1 mängib koefitsiendiga 1,1 ja meeskond 2 - 10,5. Jagame panga teise koefitsiendiga, saame autsaiderile panustamiseks $9,5. Ja miinuse välistamiseks on vaja teha arvutused. Panuse ja panuse vahe on 90,5 dollarit. Eesmärk on näiteks teenida 120 dollarit kasumit. Arvutame 1 meeskonna koefitsiendi: jagame 120 90,5-ga, tulemuseks on 1,32 Kui koefitsient jõuab selle märgini, teeme panuse ja ootame võitu. Kui koefitsient on endiselt kõrge, siis langetame kasumi latti ja teeme uue arvutuse.

Lemmik panustamisstrateegia

Lemmikute peale panustamist kasutavad kirjeldatud tuluvormis kõige sagedamini algajad.

Arvestades tõsiasja, et lemmikute koefitsiendid on alati madalad, peate panustama märkimisväärsemate summadega kui esimese strateegia puhul. Me räägime samaväärsest, 100% pangast.

Mida tuleks strateegia kasutamisel arvestada?

Ära panusta liiga madalatele panustamiskoefitsientidele, sest võid alati pikas perspektiivis kaotada. See kehtib koefitsientidele alla 1, 15.

Selle strateegia edukaks valdamiseks on mõistlik valida mängud koefitsiendiga 1, 3-1, 35. Seega saate kolme eduka panusega oma pangapanga kahekordistada.

Oluline on ka mängud, mida panustada, targ alt valida, sest panuse summa moodustab olulise osa teie kapitalist.

jäähoki kihlvedude vahendaja

Hooaja alguses ja lõpus ei ole soovitatav lemmikutele suuri summasid panustada.

Panustamisstrateegia perioodideks

Selle strateegia eesmärk on määrata periood, mille jooksul lüüakse rohkem väravaid kui ülejäänud. Kui punktid perioodidel on võrdsed, tagastatakse panus täies mahus.

Tulemust on üsna raske ennustada. Mängijatel pole huvi ühelgi kindlal perioodil võita.

Panuse tegemiseks on vaja analüüsida võitude statistikat ja meeskonnamängijate vormi. Põhimõtteliselt pole siin mingit süsteemi, seega on see strateegia varasematest vähem populaarne.

Händikäpennustus

Händikäpiennustused on samuti omal moel populaarsed. See on mõne tulemuse peale panusreguleerimine. Näiteks favoriidi händikäp 2,5 tähendab, et tema võit on 3 väravat. Ja 3 - 2, 5=0, 5 - väärtus on suurem kui null. Mängu lõpptulemust arvesse ei võeta.

Vaatame näidet. Mängu seis on 5:4, panus tehti autsaideri peale, kelle händikäp on +1, 5. Kui tulemus on 5:5, 5, siis panus on võidetud, isegi kui meeskond ise matši kaotab..

Oletame, et matši tulemus on 4:3 ja panus tehti favoriidile, kelle händikäp on -1. Sel juhul on skoor viik ja panus kantakse täies ulatuses kontole tagasi.

jäähoki maailmameistrivõistluste kihlveod

Händikäpiennustusi on kõige parem kasutada matšides, kus on selged favoriidid ja kaotajad, eriti kui esimene lööb palju väravaid. Händikäpi koefitsient suureneb koos händikäpi väärtusega. Eriti köidavad mängijaid händikäpihoki MM-ile tehtud panused.

Kus panustada?

Saate teha panuseid nii päriskontorites kui ka veebiteenustes. Kõige populaarsem online kihlvedude vahendaja. Interneti-hoki kihlvedudel on palju eeliseid: